W Eitalia doskonale wiemy jak bardzo kochacie markowe zakupu. Nie męczymy Was skomplikowanymi programami lojalnościowymi, nie wysyłamy męczących maili i nie rozdajemy plastikowych kart. U nas zasada jest prosta:

Kupujesz więcej – płacisz mniej

Łączna kwota dotychczasowych zamówień uprawnia Cię do kolejnych rabatów!

Pakiet

Szczęśliwi piątka

Strzał w dziesiątkę

Zwariowana piętnastka

Szalona dwudziestka

Rabat

5%

10%

15%

20%

Próg rabatowy

999 zł

2999 zł

9999 zł

29999 zł

Dostawa zawsze gratis!

 

Wybierz swoje upatrzone ubrania lub zaproś na wspólne zakupy znajomych! Nasze progi rabatowe zostały stworzone z myślą o Was – szalonych zakupowiczach.

Szczęśliwi piątka – nie musisz wydawać całej pensji, by zyskać u nas na zawsze swój pierwszy rabat. Obniżka 5% na kolejne zakupy czeka na Ciebie, gdy tylko Twoje dotychczasowe zamówienia przekroczą wartość 999 zł.

Strzał w dziesiątkę – nastąpi automatycznie, gdy podwyższysz tę kwotę o kolejne 2000 zł. Na wszystkie kolejne zamówienia otrzymasz co najmniej 10% rabatu.

Zwariowana piętnastka – jeśli naprawdę kochasz doskonały styl, z czasem osiągniesz kolejny próg rabatowy. Prosty rachunek: 15% na wszystkie kolejne zamówienia, gdy łączna wartość dotychczasowych przekroczy 9999 zł.

Szalona dwudziestka – dla największych zakupowych maniaków przewidzieliśmy kosmiczny rabat… Czy zostaniesz jednym z nich i będziesz dokonywać kolejnych zakupów z rabatem 20%?

 Zapraszamy do zakupów :)

Rabaty są przydzielane po założeniu konta w naszym sklepie.

Wybierając opcję „Zgadzam się”, zezwalasz eitalia.pl na używanie plików cookie, pikseli, znaczników i podobnych technologii, na potrzeby śledzenia Twojej aktywności, udoskonalenia działania serwisu, wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Zgadzam się Zarządzaj