HUGO BOSS

HUGO BOSS

Została założona w 1923 roku przez Giuseppe Vita w Metzingen.Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą odzieży,obuwia,galanterii oraz dodatków.

Hugo Boss to dzisiaj jedna z największych marek na świecie. Chociaż projektant (który zmarł w roku 1948) zaczynał od tworzenia tylko i wyłącznie męskich ubrań, to te dla kobiet są dzisiaj niepodważalnie olbrzymim źródłem przychodów firmy. Warto zatem wiedzieć, jaki jest dzisiaj Hugo Boss dla damskiej części klienteli.
Przede wszystkim, stawia się na jakość – kreacje Hugo Bossa są niepodważalnie dobre gatunkowo, a do produkcji używa się drogich i idealnie wykrojonych materiałów.
W kolekcjach Hugo Bossa stawia się głównie na elegancję. Znajdziemy tu ubrania bardzo klasyczne, stonowane, niezwykle dopasowane kolorystycznie – ale raczej bez szaleństwa.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij