ROBERTO CAVALLI

ROBERTO CAVALLI
 
Roberto Cavalli urodził się w 1940 roku we Florencji. Swoją pierwszą kolekcję zaprezentował w paryskim salonie Prêt-à-Porter w roku 1970. Pierwszy butik otworzył w 1972 r. w kurorcie gwiazd - Saint Tropez i od razu zdobył serca bogatej klienteli pełnymi przepychu kreacjami.

Kolejne sklepy otwarte w Wenecji,Paryżu,Nowym Jorku,Mediolanie,we Florencji, na Capri czy w Dubaju cieszyły się od początku swojego istnienia wielkim powodzeniem.
 
Roberto Cavalli to typowy południowiec kochający wystawne życie-zawsze opalony, uśmiechnięty,  w rozpiętej koszuli z cygarem w dłoni i lampką szampana w drugiej.
Jeśli się bawi, to na całego. Wakacje spędza ze swoimi sławnymi przyjaciółmi na prywatnym jachcie. Nic więc dziwnego, że gwiazdy go uwielbiają, a zwykli ludzie pragną zakosztować luksusu którym się otacza, sięgając po produkty z logiem Cavalli.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij