VERSACE

VERSACE

Przed stworzeniem  modowego imperium Gianni praktykował w sklepie krawieckim swojej mamy, gdzie rozwijała się jego pasja do mody. Pierwszy butik Versace, przy współpracy z bratem Santo i siostrą Donatellą, został otwarty w 1978 w Mediolanie na Via della Spiga, w rodzinnym regionie Calbria. Od pierwszego dnia Versace cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym samym roku pokazana została pierwsza kolekcja damskich ubrań domu mody Versace.

Obecnie dom mody Versace to jeden z najbardziej znanych i ekskluzywnych domów mody na świecie.

Ubrania Versace są przede wszystkim ekskluzywne. Charakteryzują się niepowtarzalnymi krojami i odwagą. Od ekstrawaganckich form i odważnych kolorów, po niesamowitą elegancję w stonowanych barwach. Prawda jest taka, że nawet prosty garnitur i zwyczajna mała czarna od Versace nie odbiegają od klasyki.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij