TRUSSARDI

TRUSSARDI

Trussardi jest powszechnie znane ze swojej doskonałości, wyrafinowanej elegancji i eksperymentalnego podejścia. Założona w Bergamo przez Dantego Trussardi w 1911r. Grupa Trussardi produkuje przepiękne stroje oraz akcesoria dla mężczyzn i kobiet.

Pracując blisko z wielkimi talentami, Trussardi stało się jedną z najbardziej innowacyjnych marek w świecie mody, projektowania, sztuki i gastronomii, czyli dziedzinach, w których włosi się specjalizują. Ze spuścizną doskonałego włoskiego kunsztu przekazywanego z pokolenia na pokolenie, Trussardi prezentuje w świecie mody marki Trussardi, Tru Trussardi oraz Trussardi Jeans.

Będąc luksusową grupą światowej klasy Trussardi posiada globalną sieć sprzedaży, która zawiera około 140 własnych sklepów.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamknij