TRUSSARDI

TRUSSARDI

Trussardi jest powszechnie znane ze swojej doskonałości, wyrafinowanej elegancji i eksperymentalnego podejścia. Założona w Bergamo przez Dantego Trussardi w 1911r. Grupa Trussardi produkuje przepiękne stroje oraz akcesoria dla mężczyzn i kobiet.

Pracując blisko z wielkimi talentami, Trussardi stało się jedną z najbardziej innowacyjnych marek w świecie mody, projektowania, sztuki i gastronomii, czyli dziedzinach, w których włosi się specjalizują. Ze spuścizną doskonałego włoskiego kunsztu przekazywanego z pokolenia na pokolenie, Trussardi prezentuje w świecie mody marki Trussardi, Tru Trussardi oraz Trussardi Jeans.

Będąc luksusową grupą światowej klasy Trussardi posiada globalną sieć sprzedaży, która zawiera około 140 własnych sklepów.

Wybierając opcję „Zgadzam się”, zezwalasz eitalia.pl na używanie plików cookie, pikseli, znaczników i podobnych technologii, na potrzeby śledzenia Twojej aktywności, udoskonalenia działania serwisu, wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Zgadzam się Zarządzaj