TRUSSARDI

TRUSSARDI

Trussardi jest powszechnie znane ze swojej doskonałości, wyrafinowanej elegancji i eksperymentalnego podejścia. Założona w Bergamo przez Dantego Trussardi w 1911r. Grupa Trussardi produkuje przepiękne stroje oraz akcesoria dla mężczyzn i kobiet.

Pracując blisko z wielkimi talentami, Trussardi stało się jedną z najbardziej innowacyjnych marek w świecie mody, projektowania, sztuki i gastronomii, czyli dziedzinach, w których włosi się specjalizują. Ze spuścizną doskonałego włoskiego kunsztu przekazywanego z pokolenia na pokolenie, Trussardi prezentuje w świecie mody marki Trussardi, Tru Trussardi oraz Trussardi Jeans.

Będąc luksusową grupą światowej klasy Trussardi posiada globalną sieć sprzedaży, która zawiera około 140 własnych sklepów.

Polub nasz fanpage a otrzymasz

rabat jednorazowy

10% Polub nas

Poczytaj opinie o naszym sklepie

Sprawdź ofertę na Allegro

Sprawdź nas

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij